Telefon: 0533 053 71 79 Telefon/2: 0532 053 98 75 Randevu İçin: 0 (212) 279 64 96

Yağ Aldırma

Herkes için olmasa da vakumla yağ aldırma özellikle kadınlar için en iyi en sağlıklı ve zararsız bölgesel aşırı yağlanmadan kurtulma yöntemi olarak görülmektedir. Ancak kesinlikle etkili bir zayıflama yöntemi olduğu söylenemez ikisinin karıştırılmaması gerekir. Vücudun herhangi bir bölgesinde aşırı yağlanma olduğunda yağ fazlalığını ortadan kaldırmak yağ oranını azaltmak için kullanılır.

Bölgesel yağlanma ne kadar engel olmaya çalışırsak çalışalım her zaman herkesin başına gelen bir sorun halindedir. Spor ve düzenli sağlıklı beslenme ile de belirli bir noktadan sonra yine de bölgesel yağlar yok olmayabilmektedir. Liposuction bölgesel olarak incelmeyi ve aşırı yağlanmayı yok etmeyi yağ oranını düşürmeyi amaçlayan bir yöntemdir. Yağ oranını düşürmek fazla yağlardan kurtulmak amacıyla yapılan yağ alma ameliyatları kesinlikle zayıflamak için kullanılmaz. Bu uygulamalar kolaydır sadece belirli kurallar içerisinde hareket etmek yeterlidir. Bu yöntemler sadece bölgesel incelme vücut şekillendirmesi için kullanılabilmektedir. Operasyonda ne kadar yağ alınacağı, kaç bölgeye uygulanacağı, hastanın kilosuna yaşına ve anestezi şekillerine göre yağ aldırma fiyatları değişkenlik göstermektedir tedavi niteliklerine göre doktorunuzdan fiyat için bilgiler isteyebilirsiniz.

Diğer ameliyat şekillerine göre bakılırsa daha kolay ve risksizdir acısız ve sızısızdır. Bu sebeple tercih edilebilir ama zayıflamak amacı ile yapılan bir uygulama değildir. En sağlıklı ve ideal çözümü belirledikten sonra liposuction fiyatları ile ilgili doktordan net bir bilgi alınabilir. Hiç endişe edilmeden yapılabilecek uygulamadır doktorlarınızla bu konuyu daha detaylı konuşup sonuç getirebilirsiniz çünkü sizin için en ideal uygulama yaklaşımını doktorunuz belirleyecektir. En sağlıklı ve zararsız sonuçlar için size uygun tedavi uygulaması ne kadar yağ alınması gerektiği vs. gibi konuları doktorunuzla belirledikten sonra yağ aldırma fiyatları da ona göre şekillenmektedir.