Telefon: 0533 053 71 79 Telefon/2: 0532 053 98 75 Randevu İçin: 0 (212) 279 64 96

Liposuction

Ultrasonografi kullanılarak oluşturulan ses dalgalarının yağ hücreleri üzerinde parçalayıcı bir etkisinin olduğunun bulunması sonrası kilolu kişiler için umut ışığı doğmuş ve gelişerek hastaların daha modern ve daha kolay bir şekilde fazla yağlarından kurtulmalarının önü açılmıştır. Kilolu olarak hastaneye gelip sonrasında incecik çıkan hastaların yeniden doğmuşçasına hayatlarına yön vermeleri sağlanmıştır.

Tüm dünyada zayıflamak isteyenlere umut ışığı olan ses dalgalarının kullanılarak yağ hücrelerinin parçalanması ve eritilmesi sonucunda isteyen herkes rahatlıkla kilo verebilmektedir.

Vaser lipo ile yağ aldıranlar sonrasında daha aktif bireyler olarak sosyal anlamda kendilerini kanıtlamaktadırlar. Yağ hücrelerinin ses dalgaları yardımıyla parçalanarak eritilmesi teknolojinin en son yeniliklerinin toplandığı nokta olarak kendini kanıtlamaktadır. Yağları hedef alarak sadece yağ hücrelerine yönelik çalışma sağlayan bu yöntemle vücudun içi zarar görmemektedir. Bu nedenle diğer yağ aldırma uygulamalarından daha gelişmiş bir yöntem olan vaser liposuction ameliyatı sonrasında hızlı iyileşme sağlayarak tercih nedenlerinin başında gelmektedir.

Özellikle bayanların bölgesel kilolu alanları basen, bel ve iç bacak kısımlarında biriken yağların eritilerek vücuttan atılması ile hem çok kısa bir sürede kilo verilerek eski haline gelinmekte hatta hiç olmadığı kadar güzel bir görünüme kavuşmasına olanak sağlamaktadır.

Kilo verme sürecini engelleyen faktörler arasında genetik, yaşamsal ve hastalık geçmişine göre değişik engeller olabilmektedir. İnsanların kilo vermelerini engelleyen yaşamsal döngünün bozulması sonucunda kilo artışı olmakta ve bu süreç devam etmektedir. Bu gibi sorunlu kişilerin yağ aldırma yöntemleri arasından seçtiği vaser liposuction sayesinde yepyeni bir bedene sahip olarak üç boyutlu incelmeleri sağlanmaktadır. Kişilerin bu nedenle vaser liposuction yöntemini tercih etmeleri kaçınılmazdır. Teknolojinin en son mükemmel halinin ortaya çıkarılması sonucu fazla kilolu olan tüm kişiler bu yöntemle zayıflamaktadır.