Telefon: 0533 053 71 79 Telefon/2: 0532 053 98 75 Randevu İçin: 0 (212) 279 64 96

Dünya Türk Hekimlerini Konuşuyor

ilk ameliyatları yapmakla ve bir yılda 1000 ameliyat gerçekleştirmekle gündeme gelen Plastik Cerrahi Doktoru Hüseyin Kandulu, şimdi de İngiliz bir vatandaşın burun ameliyatını yapmakla gündeme geldi.

İngiltere’den Türkiye’ye gelen ve burun ameliyatı için yaptığı araştırmada Bilecik Devlet Hastanesi Plastik Cerrahi Doktoru Hüseyin Kandulu’yu bulan Sultan Nasir, önceki gün Bilecik Devlet Hastanesi’nde burun ameliyatı oldu.

İngiliz vatandaşı Sultan Nasir, saç ekimi yaptırmak için İstanbul’a geldi. Sunulan hizmetten oldukça memnun kalan Nasir, burnundaki şekil bozukluğu ve nefes alma zorluğu problemi için iyi bir estetik cerrah aramaya başladı.

Doktorlarının tavsiyesiyle ve yaptığı araştırmalar sonrası Bilecik Devlet Hastanesi’nin başarılı doktorlarından Op.Dr. Hüseyin Kandulu ile iletişime geçti.

Tedavisi için bir engel olmadığını öğrenen Nasir, önceki gün şehrimize gelerek başarılı bir operasyon geçirdi.
En iyi doktorlar, en iyi fiyatlar Türkiye’de
Nasir, sunulan hizmetin kalitesinden çok etkilendiğini, Türk doktorlarının dünya çapında ünlerinin olduğunu, bu durumu kendisinin de bizzat gelip gördüğünü söyledi. Ücretlerin Avrupa’ya kıyasla oldukça uygun olduğunu belirten Nasir, Türkiye’yi tercih etmesinin en önemli sebeplerinden birinin de uygun fiyatlar olduğunu söyledi.

Nasir, ayrıca Türk insanını güler yüzlü ve cana yakın bulduğunu, Türkiye’yi ve Türk doktorlarını çevresine tavsiye edeceğini de sözlerine ekledi. Konuyla ilgili konuşan Op. Dr. Hüseyin Kandulu ise, “Türk hekimlerinin başarısı artık tüm dünyada biliniyor. Yurtdışından pek çok hasta artık Türkiye’yi tercih etmeye başladı” dedi.

Hastamız da İngiltere’den İstanbul’a saç ekimi için gelmiş. Tedaviden memnun kalınca burnundaki şekil bozukluğu ve nefes alma zorluğu problemi için hekim arayışına girmiş. Araştırmaları sonucunda aldığı tavsiyeler doğrultusunda hastanemize başvurmuş. Biz de kendisine burada tedavi olmasında bir mahsur olmadığını söyledik” dedi.
Başarılı hekimler, Bilecik’ten ayrılıyor mu?
Mecburi hizmetleri dolan doktorların genellikle Bilecik Devlet Hastanesi’nden hemen gittikleri gözlenirken, bu furyaya başarılı doktor Plastik Cerrahi Uzmanı Hüseyin Kandulu’nun da ekleneceği benziyor. Haziran ayına kadar randevuları tamamen dolu olan Op. Dr. Hüseyin Kandulu, daha sonrası için hasta kabullerinin devam ettiğini söyledi.

Kandulu, “Bilecik’e hekimler mecburi hizmet göreviyle gelmekteler. Benim mecburi hizmet sürem bir ay sonra doluyor. Sağlık sektöründeki duruma göre burada kalıp kalmamaya karar vereceğim. Teknoloji, koşullar, devletin doktoruna gösterdiği ilgi, halkın saygı ve sevgisi vereceğim kararda etkili olacak” şeklinde konuştu.