Telefon: 0533 053 71 79 Telefon/2: 0532 053 98 75 Randevu İçin: 0 (212) 279 64 96

Bir Yılda 1000 Ameliyat Yaptı

Bilecik Devlet Hastanesi’ne geldiği günden itibaren Bilecik halkının gönlünde yaptığı başarılı ameliyatların yanı sıra kişiliği ile yer eden Plastik Cerrahi Doktoru Hüseyin Kandulu, bir yıl içerisinde 1000 ameliyat gerçekleştirdi.

Bir ilin Devlet Hastanesi’nde Kardiyoloji doktoru bulunmamasının ayıbının verdiği rahatsızlık ile gündeme gelen Bilecik Devlet Hastanesi, başarılı doktorlar ile de adından söz ettiriyor.

Bilecik Devlet Hastanesi’nde bir ilki gerçekleştirerek kaşı çöken bir hastayı yurtdışından getirttiği başkasından alınmış özel bir kemik ile kemik transferi ameliyatı yaparak hastayı bir günde aynı haline getiren Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Hüseyin Kandulu, şimdi de yaptığı başarılı ameliyatların sayısı ile gündeme geldi.

Bir yılda 1000 tane ameliyat yapan Dr. Kandulu’nun başarılı ameliyatlarının duyulmasının ardından Bilecik’in yanı sıra diğer illerden de gelen vatandaşların yanı sıra Hastane personelinin dahi ameliyat olmak için sıraya girdiği öğrenilirken, Doktorun azimli çalışması kamuoyunun da takdirini kazanıyor.

Giderek artan hasta sayısının yanısıra çevre illerden gelen taleplerle her gün yaklaşık 3-4 ameliyata giren Dr. Kandulu, hastaların artık çok bilinçlendiğini ve iyi bir hekim ve başarılı tedavi için mesafeleri dert etmediklerini belirtti. Dr. Kandulu, başarısının arkasında ciddi bir emeğin, disiplinli bir çalışmanın olduğunu ve ameliyatı işine olan sevgisi ve hastalarına olan saygısına borçlu olduğunu söylerken kendisini yetiştiren değerli hocalarına ise teşekkür etmeyi unutmadı.

Daha önce 2-3 kez burun ameliyatı geçirmiş ve başarısız sonuçlar nedeni ile artık son olsun diye kendisine müracaat eden hastalarına uyguladığı başarılı ameliyat yöntemi ile kendisini kanıtlayan Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Hüseyin Kandulu, Bilecik Devlet Hastanesi’nin sınırlı imkanlarına rağmen özverili çalışan ve hastaneyi ileri taşımak için mücadele eden güçlü idari bir kadrosunun olduğunu ve dinamik genç hekimlerle çok daha iyi noktalara kısa zaman da ulaşacağına inandığını söyledi.

Haziran 2013’e kadar ameliyat randevuları doldu.

Artık hastalarına ameliyat için randevu veremediğini de belirten Dr. Kandulu, Haziran 2013 ayına kadar ameliyat yapılacak hasta sayısının dolduğunu gelen hastaların isim ve irtibat telefonunu aldığını ancak boş ya da ameliyat olmaktan vazgeçen olduğu takdirde araya hasta alabileceğini söyledi.

Op. Dr. Hüseyin Kandulu, şu anda İstanbul Cerrahi Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümü’nde hastalarını görmektedir.